KONST / Litografier / Litografier 12332025
nr 1233 2025
Litografier
4 st, Signerade, Youval, 500-upplaga, Israel, 49x34
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 februari 2019
kl 20:07:18
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr